Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları

Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları
17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Kredi kartı bulunan müşterilerin limit konusunda çektikleri sıkıntıyı gidermek için en çok merak ettiği konuların başında Kredi kartı limiti arttırma yolları gelmektedir. İşte bugün sizler için kredi kartınızın limitini nasıl artıracaksınız bu konuda yapmanız gerekenler hakkında bilgi verelim.

Kredi kartı kullanıcısı olduğunuz bankanın size limit artış talebinde bulunması için gelirinizin ortalama bir seviyede bulunması ya da ödeme konusunda kesintisiz olarak kredi kartınızı ödemeniz en çok dikkat edilen konuların başında gelmektedir. Özellikle aldığınız kredi kartının aylık ödemelerini sorunsuz bir şekilde ödüyorsanız banka sizlere zaten devamlı olarak kredi kartınızın limiti konusunda bir artış talebinde bulunacaktır. Burada en dikkat edilen konunun kredi kartı ödemesi olduğunu ve müşterinin gelirinin olduğunu açıklamak istiyorum. Aynı zamanda kredi kartı limiti konusunda bankanın dikkat ettiği bir diğer konuda, müşterisi olduğunuz bankanın kredi kartı sık kullanıyorsanız ve herhangi bir gün limit konusunda yetersiz cevabı almanız durumunda bankanın sizlere o gün içerisinde mutlaka geri dönüş yaptığını görüyoruz. Bunun nedeni ise bankanın kredi kartı kullanıcılarını yakından takip etmesi ve limit konusunda sıkıntı çeken müşterilerine sürekli olarak artış talebi göndermesi en dikkat çeken detayın başında gelmektedir.

Kredi Kartının Limiti Nasıl Arttırılır?

Kredi kartı limiti arttırmak isteyen müşteriler için bankaların artırma yöntemleri hakkında bilgi verelim.

Garanti Bankasının herhangi bir kredi kartını kullanıyorsanız ve siz kendiniz limit artış talebine bulunmak istiyorsanız cep telefonlarınızın SMS bölümüne girerek burada ARTIR yazdıktan sonra, KARTINIZIN SON 6 HANESİ yazmanız gerekecek ve İSTEDİĞİNİZ LİMİT MİKTARI nı yazdıktan sonra metni 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Bankanın değerlendirmesinden sonra sizlere anında geri dönüş yapacak olan banka kredi kartınızın limiti konusunda sizlere olumlu veya olumsuz bilgi verecektir.

Ayrıca bankaların son yıllarda en çok tercih edilen uygulamalarından olan mobil bankacılık uygulaması üzerinden kullandığınız kredi kartının limitini arttırma fırsatını bulmuş olacaksınız. Mobil bankacılık sistemi üzerine giriş yaparak sizlerde istediğiniz limiti buradan talep edebilir ve bankanın sizlere geri dönmesini sağlayabilirsiniz. İşte merak ettiğiniz kredi kartı limiti artırma yöntemleri ve yapmanız gerekenler.

Etiketler:

Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Enes dedi ki:

    Kredi kartının limitini artırmak için tüm bankalardaki kredi limitinizi Maaş x 4 diye biliyorum, aşmamanız lazım. Daha sonra özellikle devlet bankaları maaş müşterilerine hemen kredi kartı limitini artırıyor. Özellerde ise bordro ile başvurmak lazım.

  2. hakan dedi ki:

    bu konuyu hiç bir mantığa dayandıramadım malesef. personel servisi, okul servisi. bi banka bana kredi kartı vermiyor, diğeri 15000 limit veriyor, diğeri ise 1300 olan limiti bir türlü arttırmıyor.

Sayfa başına git